Sipariş İade / İptal

%100 Mutlu Müşteri

Burada bütün amacımız sizi mutlu bir müşteri yapmak!

İade Garantisi

Burada içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Nasıl mı? Üründen memnun kalmazsanız 15 gün içinde iade imkanı sunuyoruz!.

Nasıl İade Yapabilirim?

İade sürecini başlatmak için tek yapmanız gereken bize mail veya telefon yoluyla ulaşıp bildirimde bulunmak. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları (varsa kullanım dökümanları ve Garanti Belgesi) ve orijinal kutusu ile birlikte faturasıyla birlikte bize gönderebilirsiniz. Sonradan hasar görmüş veya yıpranmış ürünlerin iadesi gerçekleşmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmış bir ürün olduğu iade kabul ekibimiz tarafından algılanmamalıdır. Bu gibi durumlarda iadeniz kabul edilmeyebilir. Ayrıca orjinal kutusununda hasar görmemiş olması gerekmektedir. Konu ile ilgili hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Ürünüm hatalı, hasarlı ve/veya arızalı ise ne yapmalıyım?

Ürününüzün zarar görmemesi için en mükemmel şekilde paketleyip, göndermeye çalışıyoruz. Ürün tarafınıza teslim edildiğinde kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Taşıma sırasında orjinal ambalajı yıpranmış, kırılmış/hasar görmüş ürünleri tutanak tutturarak teslim almak istemediğinizi belirtebilirsiniz. Hatalı bir teslimat veya arızalı bir ürün aldığınızı düşünüyorsanız, mail veya telefon yoluyla bize ulaşmanız halinde uzman personelimiz sizinle en kısa sürede temasa geçerek gerekli işlemleri yapmanız için yardımcı olacaktır. Bu gibi durumlarda siz ekstra masraf ve kargo ücreti ödetmeden satın aldığınız ürünü tekrar size gönderiyoruz.

Kavgasız Kolay İade!

Takısaat.com’da tek amacımız, mutsuz olmamanız. Eğer size gelen üründen memnun değilseniz, biz de değiliz. Size gelen ürünü herhangi bir nedenden dolayı beğenmediyseniz 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Geri gönderdiğiniz ürünler depoya ulaştığı anda uzman personelimiz tarafından, iade şartlarına uygunluğu kontrol edilecektir. İşlem onaylandığında ödediğiniz ücret ödeme yaptığınız kanal yoluyla hesabınıza geri yatırılır. Bankanıza bağlı olarak, iade ücreti kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. İsterseniz ücret iadesi yerine, tutarı kadar bir hediye çeki veya eşdeğer bir ürünle değiştirme opsiyonlarından birini de seçebilirsiniz. Para iade istediğiniz durumlarda iade gönderim kargo ücreti size ait olacaktır.

Siparişinizde kullandığınız hediye çeki/çekleri iade işlemi sırasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır.