Güvenli Alışveriş

Ödeme sistemimiz %100 güvenlidir

Kredi Kartı bilgileriniz 256 bit SSL teknolojisi kullanılarak şifrelenir. Kart bilgileriniz bizim sistemimize kayıt edilmez. Bankanız ve sizin arasında bir iletişim gerçekleşir.

Gerçek insanlar siparişlerinizi kontrol eder

Herhangi satış robotu veya bir otomatize yoktur. Eğer bir şeylerde sorun varsa, kredi kartınızdan çekim yapılmadan önce sizi arar bilgi alırız. Herşeyin doğru ve isteğiniz dahilinde gelişmesinden emin olmalıyız.

Maksimum Güvenlik Burada

Kredi kartı bilgilerinizi biz hiç bir zaman kendi sistemimize kayıt etmiyoruz. Ödeme esnasında ekrana girdiğiniz bilgiler, bankanıza gönderilmektetir. Bankanızdan bize sadece ‘Ödeme Alındı’ veya ‘Ödeme Alınamadı’ bilgisi gelir. Biz de size ödeme işlemi sonrasında bu bilgiyi gösteririz.

Bilgileriniz Güvende

Kişisel bilgilerinizi olası bir acil durumda size ulaşabilmek için yetkili yönetici personelimiz dışında kimse göremez.

Güvenli Kargo Teslimatı

Siparişiniz paketlenmeden önce, kargoda bir hasar gelmemesi için bütün önlemler alınır. Ayrıca siparişlerinizin durumunu siparişlerim sayfasından istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip numarası size gönderilmektedir. Bu sayede gerçek zamanlı bir takip sistemiyle paketinizin bizdeki ve kargodaki işlemlerini takip edebiliyor olacaksınız.