Gizlilik Sözleşmesi

Kayıt ve sipariş aşamasında verdiğiniz kişisel bilgiler, güvenli ortamda saklanmakta, yasal zorunluluklar haricinde 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Bilgiler siparişlerinizin yürütülmesi amacı ile kullanılmakta, teslim edilme aşamasında gerekli olan adres bilgileri anlaşmalı kargo firmaları ile paylaşılmaktadır. Bilgiler aynı zamanda Takısaat tarafından size verilen hizmetin kişiselleştirilmesi amacıyla kullanılmak üzere (özel kampanyalar düzenlenmesi, ilgi alanınıza giren konularda yeni çıkan ürünlerin duyurulması v.b.) talep edilmektedir.

 

Burada girmiş olduğunuz üyelik bilgileri sadece sizin tarafınızdan ulaşılabilir, değiştirilebilir ve silinebilir. Bilgilerinize ana sayfadaki “Hesabım” seçeneğini seçerek ulaşabilir, şifre, adres ve diğer konularda değişiklikleri yapabilirsiniz. Üyeler şifrelerini korumak ve diğer kişilerle paylaşmamak konusunda sorumludurlar. Takısaat topladığı bazı bilgileri hizmetlerini iyileştirmek ya da Pazar araştırmaları yapmak üzere istatiktiksel amaçla anonim olarak kullanabilir.

 

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.